Udogodnienia schroniska "Orlica"

 

Dbamy o komfort podczas wypoczynku naszych gości. Jesteśmy nowoczesnym schroniskiem górskim, które odbiega znacząco od dawnych standardów tego typu obiektów noclegowych. Zamiast jednej wielkiej sali, w której wszyscy podróżnicy śpią na podłodze, proponujemy pokoje z łazienkami i pościelą, 2-, 3-, 4- i 5- osobowe oraz 2-pokojowe studio rodzinne. A to tylko niektóre z dostępnych udogodnień naszego schroniska.

 

Jakie udogodnienia możemy zapewnić?

  • Dysponujemy wypożyczalnią rowerów marki Giant. Umożliwiamy wynajem 25 rowerów męskich i damskich w różnych rozmiarach, co pozwoli wybrać jednoślad odpowiednio dobrany do własnych możliwości. Istnieje możliwość oddania wynajętych rowerów w Sromowcach Niżnych (najbliżej szczytu Trzy Korony).

 

  • Posiadamy własną restaurację. Mogą w niej wykupić pełne wyżywienie na czas wyjazdu osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane. W obiekcie jest także możliwość zakupienia dowolnego dania, w czasie otwarcia restauracji.

 

  • Posiadamy kącik dziecięcy z biblioteczką dla najmłodszych, grami karcianymi oraz planszowymi.

 

  • Zapewniamy bezpłatne miejsce parkingowe dla naszych Gości.

 

  • Gwarantujemy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego, szybkiego Internetu na terenie całego obiektu.

 

  • Pomagamy w zorganizowaniu transportu ( np. busami na stok narciarski lub w dowolne inne miejsce).

 

  • Pomagamy w zorganizowaniu wolnego czasu na terenie schroniska, np. dyskoteki, dancingi, wieczorki tematyczne.

 

  • Przy rezerwacji pobytów w pakietach zimowych zapewniamy 10% zniżki na karnet na stoki Polana Sosny oraz Arena Narciarska Jaworki, a także na wynajem sportowego sprzętu zimowego (m.in. deski snowboardowe, narty) i lekcje jazdy na nartach bądź snowboardzie.

 

  • Bezpłatnie wypożyczamy rakiety śnieżne.

 

 

Stale pracujemy nad wysokimi standardami naszej oferty, wprowadzając najlepsze udogodnienia dla naszych gości. Wsłuchujemy się w opinie osób, które nas odwiedziły, ale też zwracamy uwagę na ogólne trendy turystyczne i usługowe w tej branży. Na tej podstawie dostosowujemy udogodnienia naszej oferty.

Facebook
Zapraszamy do Trzech Koron

Zapraszamy
do odwiedzenia naszego schroniska w Sromowcach Niżnych

Przejdź do strony
Rezerwacja