Jak andrzejki, to zabawa, z wróżbami oczywiście. Ustawianie butów, lanie wosku, pytania o przyszłość...

Nie wiemy, co Ci życie szykuje, ale jednego jesteśmy pewni. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że powinieneś przyjechać na andrzejki do naszego schroniska.

Gwarantujemy, że nie tylko zabawa będzie wyśmienita, ale i po niej atrakcji Ci nie zabraknie. 

 

  • Przemierzaj do woli malownicze szlaki, takie jak Pienińska Droga ciągnąca się wzdłuż Dunajca od Czerwonego Klasztoru aż do Szczawnicy. Wolisz wycieczkę rowerową? Nie ma problemu — pożyczymy Ci rower i całe Pieniny będą Twoje!
  • Zdobądź Sokolicę , jeden z najwyższych szczytów Pienin (aż 747 metrów n.p.m.!) —  zobacz, jak spod chmur wygląda Przełom Dunajca wijący się niczym wąż pośród gór. Popatrz z wysokości na Tatry, Gorce i zalesione pasmo górskie Magura Spiska, które ciągnie się przez 30 kilometrów.
  • Gdy będziesz miał dość ruchu, odpocznij w basenach termalnych. Rozluźnisz zmęczone mięśnie, zrelaksujesz się i zadbasz o swoje zdrowie. W termach pełno jest substancji odżywczych, takich jak siarczki, potas, wapń, magnez oraz żelazo. Efekt murowany!

 

To jak, jesteśmy umówieni w andrzejki? Pieniny nie mogą się Ciebie doczekać!

Wybierz pakiet dla siebie:

Opinie - ANDRZEJKI W GÓRACH 2019

Chciałabym podziękować całej obsłudze Schroniska Orlica za wspaniały pobyt. Pięknie, czyściutko, wszystko urządzone z wielkim gustem i utrzymanw w doskonałym stanie. Całujemy rączki Pań Kucharek, tak dobrze i do syta to my jeszcze nigdzie nie jedliśmy. PYSZNE, PYSZNE, PYYYSZNEEE! Szarlota z lodami, pomidorowa, grzybowa rewelacja. Obsługa uśmiechnięta i zawsze pomocna. Nie dam na Was złego słowa powiedzieć. Na pewno wrócimy i będziemy polecać Orlicę wszystkim. Pozdrawiamy

Ines (Facebook)

Nasz pierwszy pobyt. Mieliśmy pokój rodzinny na drugiej kondygnacji - z widokiem na góry i z otwartym balkonem. Było czysto, schludnie i - co ważne dla łazików górskich - goście przestrzegali ciszy nocnej.

Wykupilismy czystym przypadkiem pakiet żywieniowy - śniadania i obiadokolacje. I to nam wystarczyło za prowiant na całe dnie. Cudowna kuchnia, wielkie porcje, wszystko świeże i pięknie podane.

Bardzo miłe zaskoczenie!

Poza tym obsługa schroniska bardzo uprzejma i pomocna. Miejsce zarówno dla typowych górskich turystów jak i dla rodzin z małymi dziećmi, takich jak my, którzy dopiero uczą swoje pociechy górskich wędrówek.

Do tego kontakt mailowy i telefoniczny podczas rezerwacji - bez zarzutu.

Cieszymy się, ze udało nam się spędzić u Państwa chociaż te 4 doby :)

Katiusza (tripadvisor)