Pijalnia Piwa słowackiego i

 

regionalnego

 

 

Chcąc zrelaksować się po długim dniu pełnym wrażeń i zwiedzania górskich szlaków - dorosłym wczasowiczom i wędrowcom polecamy zawitać do znakomitej Pijalni Piwa. Obiekt znajduje się nieopodal Restauracji Schroniska Orlica- a nic tak nie zaostrza apetytu, jak kufel chłodnego piwa sprowadzanego od naszych południowych sąsiadów Uśmiech.

 

W lokalu można liczyć zarówno na doskonałej jakości piwa butelkowane, jak i te wyborne. Lany Żywiec prosto z beczki - rarytas dla prawdziwych smakoszy tego trunku. W asortymencie Pijalni znajdują się najlepsze z piw słowackich oraz unikalne wyroby regionalne - sprowadzane z lokalnych browarów.

 

Goście Pijalni Piwa w Szczawnicy w słoneczne dni mogą raczyć się złocistym napitkiem na zewnątrz, zajmując miejsce przy jednym z wielu wystawionych stołów. Musimy przyznać, że piwo smakuje wyśmienicie w połączeniu ze świeżym górskim powietrzem, gdy oko dodatkowo cieszy widok na majestatyczne górskie szczyty. Zimą zdobywcy szlaków śmiało mogą wstąpić do lokalu, gdzie znajdą schronienie i ogrzeją się po męczącej wyprawie. Wnętrze ma swój niepowtarzalny klimat, przy czym zwykle słychać tu stłumiony gwar toczonych przy kufelku rozmów.

 

Niewątpliwie jest to bardzo sympatyczne miejsce, w którym da się odczuć pienińską gościnność. Chcąc przejść do degustacji piw pamiętajcie, że alkohol jest sprzedawany wyłącznie osobom, które ukończyły już 18 lat. Jeśli spełniacie ten wymóg i jesteście gotowi na nowe smaki, to Pijalnia Piwa słowackiego i regionalnego jest jednym z obowiązkowych punktów, które należy odwiedzić. Mrugnięcie

Facebook
Zapraszamy do Trzech Koron

Zapraszamy
do odwiedzenia naszego schroniska w Sromowcach Niżnych

Przejdź do strony
Rezerwacja