Daj się zaskoczyć pięknem Szczawnicy

Rezerwuj

 

Pokoje w górach

 

W naszym górskim schronisku znajdują się komfortowo urządzone i jedne z tańszych – pokoje w górach. Posiadamy obecnie 44 miejsca noclegowe w pokojach z łazienkami oraz TV. Dysponujemy także kilkoma miejscami w pokojach bez łazienek.

Rezerwując pokoje w górach w naszym schronisku będziecie mogli podziwiać malownicze widoki nie tylko z okien. Część naszych pokoi wyposażona jest w balkony. Posiadamy także ogólnodostępny taras, umożliwiający kąpiele słoneczne i rozkoszowanie się piękną panoramą rozciągającą się dookoła. Z balkonów i tarasów można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na góry Pieniny ze szczytem Sokolica.

Niezwykła lokalizacja w Górach Pieninach, śpiew ptaków, przepiękne widoki i cisza, to niewątpliwe atuty naszego schroniska, czyniące je idealnym miejscem na zimowe ferie, spędzonego tanio i ciekawie sylwestra, czy niezapomniane letnie wakacje w górach z dzieckiem.

 

W Schronisku Orlica możemy zaproponować:

 

  • Pokój 3-osobowy z łazienką i TV
  • Pokój 4-osobowy z łazienką i TV
  • Pokój 5-osobowy z łazienką i TV
  • Studio 5-osobowe składające się z 2 pokoi z TV  dzielących ze sobą łazienkę
  • Pokoju 3-osobowego i TV


Zdjęcia pokoi znajdziecie państwo w galerii  schroniska.


Pokoje w górach w schronisku Orlica czekają na Gości przez cały rok. Latem oraz w okresach świątecznych nie zawsze można u nas znaleźć wolne miejsce. Z tego powodu, chcąc zarezerwować noclegi w Orlicy w Szczawnicy, warto wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznej bądź za pośrednictwem Internetu.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

 

Facebook
Zapraszamy do Trzech Koron

Zapraszamy
do odwiedzenia naszego schroniska w Sromowcach Niżnych

Przejdź do strony
Rezerwacja